Slavíme  výročí nezávislosti
100 let Československa
Bodujete
při každém
nákupu!
  • Česká mincovna patří k významným partnerům iBODU – jedinečného multipartnerského bonusového programu, ve kterém získáte odměny za své nákupy rychleji než jinde.
  • Za každých 25 Kč útraty za označené produkty se Vám připíše 1 ibod. Nasbírané ibody jednoduše vyměníte za zajímavé odměny podle vlastního výběru nebo za slevové poukázky.
Kdo jsou
partneři
iBODU?

Do iBODU jsou zapojeny
již čtyři desítky partnerů.

Se svou iBOD kartou můžete sbírat ibody za nákupy v České mincovně, Datartu, Bambuli, FAnnu, Super Zoo a na mnoha dalších místech. V České spořitelně se Vám ibody budou připisovat za využívání bankovních služeb. U OMV se Vám ibody budou připisovat za každý litr paliva, můžete pak získat slevu na nákup u OMV nebo si vybrat slevový poukaz.

Jaké
odměny
iBOD nabízí

Čím více ibodů nasbíráte,
tím zajímavější odměny na Vás čekají.

V nabídce jsou již nyní stovky odměn a další stále přibývají. Ať zvolíte cokoli, nemusí Vás to stát ani korunu – zaplatíte jednoduše svými ibody. Nebo využijte poukázku na nákup ve své oblíbené prodejně. Za 450 ibodů si můžete objednat slevu 100 Kč na nákup u svého partnera.

Jak se
zaregistrovat

Zapojit se do iBODU je snadné.

Nic neplatíte, jenom vyplníte pár údajů a vyberete si barvu karty. Na zadanou adresu Vám pak přijde plastová karta a praktická klíčenka, se kterými budou ibody na Vaše konto skákat o sto šest.