Hledáme do stávajícího výrobního týmu novou posilu na pozici lisař(ka)/balič(ka) mincí z drahých kovů.

1. 11. 2021

Česká mincovna, a.s., je stabilním zaměstnavatelem a exkluzivní dodavatelem oběžných mincí pro ČNB, výrobcem a prodejcem pamětních mincí a medailí, dárkového zboží z drahých kovů a investičního zlata.

Díky rostoucím zakázkám hledáme do stávajícího výrobního týmu novou posilu na pozici lisař(ka)/balič(ka) mincí z drahých kovů

Náplň práce:

  • obsluhovat lis na ražbu mincí a medailí
  • razit mince a medaile
  • kontrolovat jejich kvalitu
  • balit jednotlivé výrobky
  • pracovat na 2 směny

Požadavky:

  • výuční list nebo SOU s maturitou
  • základní znalost práce na PC
  • manuální zručnost
  • preciznost, spolehlivost

Těšit se zejména můžete na:

  • práci ve stabilní společnosti, která je špičkou v oboru
  • mzda 20 000 Kč - 25 000 Kč měsíčně
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat
  • odměnu z hospodářského výsledku společnosti

Místo práce: Jablonec nad Nisou

Termín nástupu: ihned/dohodou

Své životopisy zasílejte e-mailem na jana.moravkova@mint.cz

V případě, že Váš profil bude odpovídat našim požadavkům, budete pozváni k výběrovému řízení.

Česká mincovna
Loading...