100 let Československa
Cesta Českého lva 20. stoletím

Hledáme kolegu na pozici - Rytec kovů

Česká mincovna, a.s. - exkluzivní dodavatel oběžných mincí pro ČNB, výrobce a prodejce pamětních mincí a medailí, dárkového zboží z drahých kovů a investičního zlata.

Do stávajícího výrobního týmu, hledáme nového kolegu, na pozici rytec kovů.

Náplň práce:

  • rytí a výroba raznic

Požadujeme:

  • SŠ obor rytí kovů nebo vyučení v oboru rytec kovů
  • zkušenosti s ryteckým začišťováním a výrobou raznic
  • zkušenost s prací v oboru výroby medailí výhodou
  • orientace v technické dokumentaci
  • manuální zručnost a spolehlivost

Nabízíme:

  • nabízíme práci pro českou výrobně-obchodní společnost
  • motivující platové podmínky a zaměstnanecké benefity

Místo práce:

  • Jablonec nad Nisou

Termín nástupu:

  • od 1. 3. 2018

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s názvem pozice, o kterou se ucházíte!

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte e-mailovou adresu: jana.lejskova@mint.cz