Vánoce 2018 - tipy na dárky z Mincovny
Vánoce 2018 - dárky z ryzího kovu z Mincovny

Hledáme kolegu na pozici - Produktový specialista marketingu

Česká mincovna, a.s. - je exkluzivní dodavatel oběžných mincí pro ČNB, výrobce a prodejce pamětních mincí a medailí, dárkového zboží z drahých kovů a investičního zlata. Do stávajícího marketingového týmu hledáme nového kolegu na pozici produktový specialista marketingu.

Náplň práce:

  • Aktivní řízení vývoje nových produktů a projektových realizací.
  • Analýza potřeby trhu, hledání nových směrů,
  • Tvorba produktových materiálů a podkladů pro uvedení na trh.
  • Podpora produktu ve fázi spouštění a prodeje.

Požadujeme:

  • Zkušenost s vedením projektových týmů
  • Kreativní myšlení a analytické schopnosti
  • Aj na obchodní úrovni nutností, další cizí jazyk výhodou
  • ŘP skupiny B a aktivní řízení
  • Ochota cestovat

Nabízíme:

  • nabízíme práci pro českou výrobně-obchodní společnost
  • motivující platové podmínky a zaměstnanecké benefity

V případě, že Váš profil bude odpovídat našim požadavkům, budete pozváni k výběrovému řízení.

Místo práce: Jablonec nad Nisou
Termín nástupu: dohodou

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: jana.lejskova@mint.cz