Vánoce 2018 - tipy na dárky z Mincovny
Vánoce 2018 - dárky z ryzího kovu z Mincovny

Hledáme kolegu na pozici - Seřizovač lisu pro ražbu mincí z drahých kovů

Česká mincovna, a.s., je exkluzivní dodavatel oběžných mincí pro ČNB, výrobce a prodejce pamětních mincí a medailí, dárkového zboží z drahých kovů a investičního zlata.

Do stávajícího výrobního týmu hledáme novou kolegyni/kolegu  na pozici seřizovač lisu pro ražbu mincí z drahých kovů.

Požadavky:

  • SOU - strojní
  • základní znalost práce na PC
  • orientace v technické dokumentaci, manuální zručnost, spolehlivost
  • praxe v oboru popř. zkušenost s prací na klasickém soustruhu nebo brusce na kulato výhodou

Základní náplň práce:

  • seřízení lisů a lisovacích nástrojů
  • zodpovědnost za správný chod jednotlivých lisů
  • provádění základní údržby lisů
  • provádění běžných kontrolních činností

Místo práce: Jablonec nad Nisou

Termín nástupu: ihned/dohodou

Nabízíme práci pro českou výrobně-obchodní společnost, motivující platové podmínky a zaměstnanecké benefity.

Své životopisy zasílejte e-mailem na jana.lejskova@mint.cz.

V případě, že Váš profil bude odpovídat našim požadavkům, budete pozváni k výběrovému řízení.