Vánoce 2018 - tipy na dárky z Mincovny
Vánoce 2018 - dárky z ryzího kovu z Mincovny

Hledáme kolegu na pozici - Zástupce vedoucího prodejny BRNO

Česká mincovna, a.s. je exkluzivní dodavatel oběžných mincí pro ČNB, výrobce a prodejce pamětních mincí a medailí, dárkového zboží z drahých kovů a investičního zlata.

Do stávajícího obchodního týmu hledáme novou kolegyni/kolegu  na pozici zástupce vedoucího prodejny BRNO se zaměřením na prodej a zajišťování obchodní agendy vč. koordinace s ostatními úseky společnosti.

Požadavky:

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • dobrá uživatelská znalost PC, MS Office
  • znalost cizího jazyka výhodou
  • praxe na obdobné pozici min. 2 roky vítána
  • orientace na zákazníka a výsledky
  • preciznost, pečlivost, spolehlivost

Základní náplň práce:

  • prodej zboží
  • zpracování e-shopových objednávek
  • evidence veškerých účetních dokladů
  • správa pokladny
  • řešení reklamací
  • reprezentace společnosti

Místo práce: Brno

Termín nástupu: 1. 8. 2018

Nabízíme práci pro českou výrobně-obchodní společnost, motivující platové podmínky a zaměstnanecké benefity.

Své životopisy zasílejte e-mailem na jana.lejskova@mint.cz

V případě, že Váš profil bude odpovídat našim požadavkům, budete pozváni k výběrovému řízení.