Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici cenař/kalkulant.

16. 11. 2021

Česká mincovna, a.s., je exkluzivní dodavatel oběžných mincí pro ČNB, výrobce a prodejce pamětních mincí a medailí, dárkového zboží z drahých kovů a investičního zlata.

Do stávajícího finančního úseku hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici cenař/kalkulant.

Co budete dělat:

  • tvorba cen produktů z drahých kovů
  • monitorovat, zpracovávat a analyzovat cenové informace a tržní prostředí
  • pracovat s čísly, maržemi a kontrolovat systém cenotvorby na denní bázi
  • připravovat finanční a cenové analýzy
  • podporovat prodejní týmy v rámci tvorby a implementace cenové strategie
  • tvořit analýzy, vyhodnocovat úspěšnost obrátkovost prodejů
  • doporučovat ukončení prodejů neúspěšných výrobků
  • monitorovat a zlepšovat procesy cenotvorby
  • podílet se na tvorbě norem

Co od Vás požadujeme:

  • SŠ vzdělání ekonomického směru (výhodou)
  • velmi pokročilou znalost MS Office – Excel
  • kreativitu a analytické myšlení
  • schopnost rozhodnout rychle a správně na základě analýzy dat, schopnost dobrého úsudku
  • komunikační dovednosti
  • flexibilně řešit nečekané problémy, změny a situace co nejvíce ve prospěch společnosti
  • být pečlivý/á a umět najít chyby a navrhnout řešení, jak je odstranit
  • flexibilitu, samostatnost, loajalitu, spolehlivost, odpovědnost
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

Nabízíme:

  • HPP ve stabilní a zároveň dynamické společnosti se sídlem v Jablonci nad Nisou
  • 13. plat
  • odměnu z hospodářského výsledku společnosti
  • nástup možný ihned
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenkový paušál
  • příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění
  • jazykové kurzy
  • vzdělávání v oboru

Místo práce: Jablonec nad Nisou

Termín nástupu: ihned/dohodou

Své životopisy zasílejte e-mailem na jana.moravkova@mint.cz

V případě, že Váš profil bude odpovídat našim požadavkům, budete pozváni k výběrovému řízení.

Česká mincovna
Loading...