Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Produkt Junior - administrativní podpora produktu

Produkt Junior - Administrativní podpora produktu

Česká mincovna, a.s. je exkluzivní dodavatel oběžných mincí pro ČNB, výrobce a prodejce pamětních mincí a medailí, dárkového zboží z drahých kovů a investičního zlata.

Do stávajícího produktového týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Produkt Junior - administrativní podpora produktu.

Náplň práce:

  • příprava podkladů pro nové produkty
  • tvorba zadání pro obalový materiál vč. certifikátů
  • podpora produktu ve fázi spouštění a prodeje
  • drobná administrativa a komunikace s dodavateli dle zadání
  • správa dokumentů týkajících se komunikace s výtvarníky
  • příprava prezentací PPT
  • analýza potřeby trhu, hledání nových směrů

Požadujeme:

  • dobrá uživatelská znalost PC, MS Office
  • kreativní myšlení a analytické schopnosti
  • Aj na obchodní úrovni nutností, další cizí jazyk výhodou
  • preciznost, pečlivost, spolehlivost, komunikativnost
  • organizační schopnosti a týmový duch
  • ŘP skupiny B a aktivní řízení
  • ochota cestovat

Místo práce: Jablonec nad Nisou

Nabízíme práci pro dynamicky se rozvíjející českou výrobně-obchodní společnost, motivující platové podmínky, stravenky, zaměstnanecké benefity.

Své životopisy zasílejte e-mailem na jana.lejskova@mint.cz

V případě, že Váš profil bude odpovídat našim požadavkům, budete pozváni k výběrovému řízení.