Hledáme novou kolegyni/kolegu na pozici designér, programátor CNC.

24. 6. 2020

Česká mincovna, a.s., je exkluzivní dodavatel oběžných mincí pro ČNB, výrobce a prodejce pamětních mincí a medailí, dárkového zboží z drahých kovů a investičního zlata.

Do stávajícího designerského týmu hledáme novou kolegyni/kolegu na pozici designér, programátor CNC.

Základní náplň práce:

  • laserové skenování
  • tvorba a úpravy 3D modelů
  • tvorba CNC programů
  • obsluha frézky a gravírovacího zařízení
  • možnost spolupracovat na návrzích designů nových mincí

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • technické myšlení, znalost základů technické dokumentace
  • výborná znalost práce s PC, MS Office, Photoshop a CorelDRAW
  • znalost 3D CAD modelování, prostorová představivost
  • výhodou znalost SW ArtCAM nebo Lang Relief Designer
  • výhodou zkušenost s CNC programováním a obsluhou
  • znalost Aj
  • řidičský průkaz skupiny B

Místo práce: Jablonec nad Nisou

Termín nástupu: ihned/dohodou

Nabízíme práci pro českou výrobně-obchodní společnost, motivující platové podmínky a zaměstnanecké benefity.

Své životopisy zasílejte e-mailem na kariera@mint.cz

V případě, že Váš profil bude odpovídat našim požadavkům, budete pozváni k výběrovému řízení.

Česká mincovna
Loading...