Hledáme novou kolegyni/kolegu na pozici IT specialista – junior.

6. 1. 2022

Česká mincovna, a.s., je exkluzivní dodavatel oběžných mincí pro ČNB, výrobce a prodejce pamětních mincí a medailí, dárkového zboží z drahých kovů a investičního zlata.

Do stávajícího IT týmu hledáme novou kolegyni/kolegu na pozici IT specialista – junior.

Nabízíme práci pro českou výrobně-obchodní společnost, motivující platové podmínky a zaměstnanecké benefity.

Požadavky:

  • SŠ/ VŠ vzdělání se zaměřením na informatiku
  • velmi dobrá orientace v oblasti administrace OS Microsoft (Windows 10, Windows Server, Office)
  • orientace v oblasti sítí a síťových protokolů
  • znalost IS Helios Orange, SQL (výhodou)
  • AJ – mírně pokročilá
  • ŘP skupiny "B"
  • samostatný a odpovědný přístup, komunikativnost

Náplň práce:

  • instalace a správa HW (klientské stanice, tiskárny, mobily)
  • instalace a reinstalace operačních systémů a ovladačů osobních počítačů, notebooků
  • instalace a aktualizace uživatelského i systémového software
  • diagnostika, analýza a řešení HW/SW problémů
  • poskytování podpory HW/SW v rámci lokálních i zahraničních poboček společnosti
  • aplikační podpora interních systémů
  • tvorba a správa související dokumentace
  • spolupráce na projektech v rámci IT oddělení i napříč firmou

Těšit se zejména můžete na:

  • práci ve stabilní společnosti, která je špičkou v oboru
  • bonusy/prémie
  • 13. plat
  • jazykové kurzy, odborné vzdělávání a semináře
  • stravenkový paušál
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • motivační finanční ohodnocení
  • Možnost home-office
  • odměnu z hospodářského výsledku společnosti

Místo výkonu práce: Jablonec nad Nisou

Nabídka mzdy: cca 40 000,- Kč a více dle zkušeností

Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou

Termín nástupu: Nástup možný ihned nebo podle Vašich možností

Své životopisy zasílejte e-mailem na jana.moravkova@mint.cz

V případě, že Váš profil bude odpovídat našim požadavkům, budete pozváni k výběrovému řízení.

Česká mincovna
Loading...