Hledáme novou kolegyni/kolegu na pozici provozního technologa.

4. 3. 2022

Česká mincovna, a.s., je exkluzivní dodavatel oběžných mincí pro ČNB, výrobce a prodejce pamětních mincí a medailí, dárkového zboží z drahých kovů a investičního zlata.

Do stávajícího výrobního týmu hledáme novou kolegyni/kolegu na pozici provozního technologa.

Láká Vás spolupracovat na vývoji špičkových produktů na světové úrovni v trvale rostoucí společnosti? Chcete se podílet na výrobě unikátních produktů z drahých kovů v přímé konkurenci nejlepších světových mincoven?

Pak Vám nabízíme ideální příležitost realizovat své plány.

Základní náplň práce:

  • Podpora výroby při zavádění nových výrobků
  • Spolupráce na vývoji, optimalizaci a řízení technologických procesů v oblasti ražby mincí
  • Tvorba technologické dokumentace, nastavování a změny technologických postupů
  • Vyhledávání nových technologií v oblasti ražby, povrchových úprav, materiálů
  • Spolupráce při řešení problémů a tvorbě nápravných a preventivních opatření

Požadavky:

  • VŠ/SŠ vzdělání technického směru
  • Praxe v oboru technologie podmínkou
  • Zkušenost s prací v oblasti tváření kovů, praxe v oboru lisování výhodou
  • Pokročilá znalost práce na PC, znalost MS Office, IS
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni (výhodou)
  • Technické myšlení, znalost technické dokumentace
  • Aktivita, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost

Uvítáme:

  • znalost informačního systémů Helios

Nabízíme:

  • práci ve stabilní společnosti, která je špičkou v oboru
  • motivační finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat
  • odměnu z hospodářského výsledku společnosti
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • stravenkový paušál a jiné benefity

Místo práce: Jablonec nad Nisou

Termín nástupu: ihned/dohodou

V případě, že splňujete výše uvedené požadavky, prosím, zašlete životopis e-mailem na: jana.moravkova@mint.cz. Z důvodu velkého počtu zaslaných životopisů, společnost bude kontaktovat pouze vybrané uchazeče.

Předem děkujeme za pochopení a budeme se těšit na případné osobní setkání.

Česká mincovna
Loading...