Vánoce left
Vánoce 2019 right
vánoce 2019 center

Hledáme novou kolegyni/kolegu na pozici skladník - sklad obalů

Skladník – sklad obalů

Česká mincovna, a.s., je exkluzivní dodavatel oběžných mincí pro ČNB, výrobce a prodejce pamětních mincí a medailí, dárkového zboží z drahých kovů a investičního zlata.

Do stávajícího výrobního týmu hledáme novou kolegyni/kolegu  na pozici skladník – sklad obalů se zaměřením na vedení skladové evidence vč. koordinace s ostatními požadavky na expedici obalů.

Požadavky:

  • SŠ vzdělání nejlépe technického směru
  • zkušenosti s vedením skladového hospodářství
  • zodpovědnost a spolehlivost
  • znalost práce s PC a MS Excel
  • znalost IS Helios Orange výhodou
  • obsluha VZV výhodou
  • řidičský průkaz B

Základní náplň práce:

  • příjem a výdej materiálu
  • provádění vstupní kontroly
  • vedení skladové evidence
  • inventarizace skladů

Místo práce: Jablonec nad Nisou

Termín nástupu: ihned/dohodou

Nabízíme práci pro českou výrobně-obchodní společnost, motivující platové podmínky a zaměstnanecké benefity.

Své životopisy zasílejte e-mailem na jana.lejskova@mint.cz

V případě, že Váš profil bude odpovídat našim požadavkům, budete pozváni k výběrovému řízení.