Vyhrajte zlato alchymistů
Velká soutěž o zlatý poklad

Hledáme novou kolegyni/kolegu na pozici specialista on-line junior

Česká mincovna, a.s. je exkluzivní dodavatel oběžných mincí pro ČNB, výrobce a prodejce pamětních mincí a medailí, dárkového zboží z drahých kovů a investičního zlata.

Do stávajícího marketingového týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici specialista junior se zaměřením na podporu internetového obchodu a produktu.

Základní náplň práce:

  • příprava podkladů pro nové produkty
  • správa dokumentů týkajících se komunikace s výtvarníky
  • drobná administrativa a komunikace s dodavateli dle zadání
  • příprava prezentací v PPT
  • příprava podkladů a aktualizace e-shopu www.ceskamincovna.cz
  • spolupráce na projektech v rámci e-shopu a online podpory (sociální sítě, online kampaně, email marketing)
  • vytváření nového obsahu na e-shopu dle zadání
  • koordinace produktových materiálů
  • SEO optimalizace webu dle zadání
  • aktualizace firemní prezentace na reklamních serverech

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • administrace webů, internetových obchodů výhodou
  • dobrá uživatelská znalost PC, MS Office
  • znalost IS Helios výhodou
  • znalost anglického jazyka
  • preciznost, pečlivost, spolehlivost, komunikativnost
  • organizační schopnosti a týmový duch
  • řidičský průkaz B

Místo práce: Jablonec nad Nisou

Nabízíme práci pro českou výrobně-obchodní společnost, možnost seberealizace, motivující platové podmínky a zaměstnanecké benefity.

Své životopisy zasílejte e-mailem na jana.lejskova@mint.cz

V případě, že Váš profil bude odpovídat našim požadavkům, budete pozváni k výběrovému řízení.