Hledáme novou kolegyni/kolegu na pozici Specialista výrobního dispečinku.

9. 5. 2022

Česká mincovna, a.s., je exkluzivní dodavatel oběžných mincí pro ČNB, výrobce a prodejce pamětních mincí a medailí, dárkového zboží z drahých kovů a investičního zlata.

Do stávajícího výrobního týmu hledáme novou kolegyni/kolegu na pozici Specialista výrobního dispečinku.

Požadavky:

  • SŠ vzdělání nejlépe technického směru nebo výuční list
  • výborná znalost práce s PC a MS Excel
  • výborná znalost práce v informačním systému
  • zodpovědnost a spolehlivost
  • organizační schopnosti
  • technické myšlení
  • odolnost vůči stresu

Základní náplň práce:

  • zpracování objednávek a vytváření výrobních příkazů pro opakované zakázky
  • generování objednávek chybějících materiálů a polotovarů pro výrobu, spolupráce s oddělením nákupu
  • vytváření a správa kooperačních objednávek
  • správa a zajištění doplňování skladu polotovarů
  • asistence a úzká spolupráce s výrobním dispečerem, plánování výroby s ohledem na výrobu nových produktů

Uvítáme:

  • znalost IS Helios Inuvio

Nabízíme:

  • práci ve stabilní společnosti, která je špičkou v oboru
  • motivační finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat
  • odměnu z hospodářského výsledku společnosti
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • stravenkový paušál a jiné benefity

Místo práce: Jablonec nad Nisou

Termín nástupu: ihned/dohodou

V případě, že splňujete výše uvedené požadavky, prosím, zašlete životopis e-mailem na: jana.moravkova@mint.cz.

Předem děkujeme za pochopení a budeme se těšit na případné osobní setkání.

Česká mincovna
Loading...