PAMP S.A.

25. 9. 2015

O společnosti

Švýcarská společnost PAMP S.A. (Produits Artistiques Metaux Precieux) je prestižním zpracovatelem drahých kovů. Značka je lídrem na trzích USA, Blízkého východu a Indie. V současnosti ovládá více než jednu polovinu celosvětového trhu se zlatými slitky s hmotností pod 50 gramů. Zabývá se rovněž průmyslovým zpracováním drahých kovů.

Společnost, která je členem MKS Group, byla založena ve Švýcarsku v roce 1977. Je držitelem certifikátu good delivery londýnské burzy drahých kovů LBMA – to dokládá maximální možnou kvalitu a zaručuje volnou směnitelnost jejích slitků kdekoli na světě. Rada The Responsible Jewellery Council udělila společnosti osvědčení, které dokazuje její etické jednání, dodržování lidských práv a sociálních i ekologických norem.

Investiční zlato Pamp

PAMP S.A. vyrábí investiční produkty ražením, a může tak zaručit větší bezpečnost před padělateli i vyšší estetickou hodnotu. Společnost je známá výrobou investičních zlatých slitků se znakem Fortuny – římské bohyně štěstí a hojnosti. Menší stříbrné a zlaté slitky Pamp zdobené dekorativními vzory lze použít jako krásný dárek.

 

Česká mincovna
Loading...