Zlato máme
Zlato máme
Zlato máme

Prodejna Praha

Kontaktní informace

Na Příkopě 860/24
110 00 Praha – Praha 1
pasáž České národní banky

GPS: 50.086983N, 14.428201E

Kontaktní osoba:
Petr Novák
Tel.: +420 224 283 659
prodejnapraha@mint.cz

Otevírací doba:
Do odvolání zavřeno.
V pracovní dny na tel. 10-14 řešíme objednávky a Zlaté spoření.
pevná linka: 224 283 659
Petr: 734 173 992
Petra: 731 422 854
Gabriela: 731 535 866
Štěpánka: 734 645 238

 Prodejna v Praze u České národní banky

Prodejna České mincovny Praha, jedna z největších prodejen svého druhu v České republice, byla otevřena dne 4. září 2012. Nachází se přímo v centru hlavního města – v pasáži České národní banky, která spojuje ulici Na Příkopě se Senovážným náměstím.

Pobočka nabízí sběratelům široký výběr zboží ze sortimentu České mincovny. Vedle prodeje investičních mincí, pamětních medailídárkových produktů se zde můžete informovat také na možnost výkupu zlata a mincí.

Mincovna Praha nabízí své služby zájemcům o investiční zlato včetně světových investičních mincí a slitků. Sídlí zde investiční portál České mincovny ČM AURUM a v privátní zóně odborní poradci ochotně podají veškeré informace o spoření ve zlatě.

Každou středu od 16:00 do 18:00 hodin mohou zájemci využít služeb numismatika a autorizovaného experta České mincovny Luďka Brandejse, který zdarma poskytuje odborné konzultace a pomoc s oceněním sbírek mincí, medailí, řádů či bankovek.

V patře prodejny se nachází konferenční sál doplněný o expozici historických mincí nazvanou „Od denáru po korunu českou“. Konají se zde semináře o investování do zlata a také tematické společenské akce.

Zákazníci se zde mohli setkat například s předním medailérem ak. mal. Karlem Zemanem, který za účasti tradičních skotských dudáků představil pamětní medaili z autorské série Dějiny válečnictví věnovanou 200. výročí bitvy u Waterloo.

Karel Zeman

Mincovnu v Praze navštívil také legendární fotbalista Antonín Panenka, který se zde setkal s fanoušky, představil pamětní minci se svým portrétem ze série Československé fotbalové legendy a zavzpomínal na „vršovický dloubák“ – nezapomenutelnou penaltu, kterou Československu zajistil titul mistrů Evropy v Bělehradě roku 1976.

Antonin Panenka 

U příležitosti emisí pamětních mincí České národní banky se na prodejně konají pravidelné autogramiády jejich autorů. Numismatici se takto mohli setkat například s ak. mal. Vladimírem Pavlicou, Lubošem Charvátem, Vojtěchem Dostálem, ak. soch. Jiřím Věnečkem, Martinem Daškem, Asamatem Baltaevem, Jiřím Hanušem, ak. soch. Zbyňkem Fojtů, Jakubem Oravou či ak. soch. Michalem Vitanovským.

Jak se k nám dostanete

Prodejna se nachází poblíž zastávky metra B Náměstí Republiky. Přijet můžete také na tramvajovou zastávku se stejným názvem.

 Užitečné informace

  • Předem objednané zboží si můžete vyzvednout také na našich pobočkách.
  • Podpora e-shop objednávek +420 483 513 513 / eshop@mint.cz.
  • Ceny uvedené na e-shopu jsou stejné i na všech našich pobočkách.
  • Jakmile je vaše objednávka připravena na prodejně, dostanete od nás informační e-mail.
  • Na našich prodejnách vyřídíme také reklamace či vykoupíme Vaše zlato.
  • Na prodejnách můžete platit v hotovosti (neplatí pro zboží objednané přes e-shop, zde je vyžadována platba předem) nebo platebními kartami Visa či MasterCard. 

 Další pobočky České mincovny