1. Eshop
  2. DÁRKY
  3. Youtuberské přívěsky
  4. Stříbrný Youtuberský přívěsek TVTwixx stand
Zpět

Stříbrný Youtuberský přívěsek TVTwixx stand

Cena (včetně DPH)
690 Kč
27 €
Běžná cena
950 Kč
Stav skladu
Vyprodáno
Číslo
31323-719


Česká mincovna jde s dobou – připravila originální přívěsek na krk, který udělá radost každému, kdo propadl fenoménu youtuberů!

Věděli jste, že portál YouTube zasahuje 91 % populace ve věku 13 až 34 let? Průšvihy a legrácky internetových celebrit baví statisíce lidí, a youtubeři tak České mincovně poskytli ideální prostředek k rozšíření povědomí o medailérském řemeslu mezi mladé lidi. Nabídku České mincovny ke spolupráci přijali TVTwixx, Carrie Kirsten a DenisTV. Desetitisíce jejich fanoušků se prostřednictvím kamer podívaly do jablonecké mincovny i medailérské školy a v napínavém hlasování rozhodovaly mezi řadou designových návrhů, které vytvořili místní studenti. Vítězem se stal stylový přívěsek s motivy YouTube přehrávače, bez kterého si už většina z nás neumí představit život, a protože největší množství hlasujících přišlo z kanálu party TVTwixx, zdobí ražbu právě jejich jméno.

Vedle „tlačítek“ PLAY, STOP, REW a FFWD je přívěsek doplněn výzvou ke sledování kanálu TVTWIXX – FOLLOW US a SUBSCRIBE – a také poděkováním všem fanouškům THANK YOU. Autorem vítězné podoby přívěsku je David Kružliak.

Součástí balení jsou elegantní šňůrka na krk červené barvy a vychytaná plechová krabička s designovým potiskem.

Neváhejte a dejte najevo svou oddanost youtuberům!

Materiál
Stříbro
Váha
10 g
Ryzost
999 / 1000
Průměr
30 mm
Provedení
STANDARD
Hrana
Hladká
Autor averzu
David Kružliak
Autor reverzu
David Kružliak
Číslo
31323-719
Emisní náklad
Nelimitováno
Datum emise
listopad 2016
Balení
Plechová etue
Číslovaná emise
Ne
Certifikát
Ano
Emitent
Česká mincovna