Shop Roku 2018
Shop Roku 2018
  1. Eshop
  2. DÁRKY
  3. Youtuberské přívěsky
  4. Stříbrný Youtuberský přívěsek TVTwixx stand
Zpět

Stříbrný Youtuberský přívěsek TVTwixx stand

Cena (včetně DPH)
690 Kč
27 €
Běžná cena
950 Kč
Stav skladu
Vyprodáno
Číslo
31323-719


Česká mincovna jde s dobou – připravila originální přívěsek na krk, který udělá radost každému, kdo propadl fenoménu youtuberů!

Věděli jste, že portál YouTube zasahuje 91 % populace ve věku 13 až 34 let? Průšvihy a legrácky internetových celebrit baví statisíce lidí, a youtubeři tak České mincovně poskytli ideální prostředek k rozšíření povědomí o medailérském řemeslu mezi mladé lidi. Nabídku České mincovny ke spolupráci přijali TVTwixx, Carrie Kirsten a DenisTV. Desetitisíce jejich fanoušků se prostřednictvím kamer podívaly do jablonecké mincovny i medailérské školy a v napínavém hlasování rozhodovaly mezi řadou designových návrhů, které vytvořili místní studenti. Vítězem se stal stylový přívěsek s motivy YouTube přehrávače, bez kterého si už většina z nás neumí představit život, a protože největší množství hlasujících přišlo z kanálu party TVTwixx, zdobí ražbu právě jejich jméno.

Vedle „tlačítek“ PLAY, STOP, REW a FFWD je přívěsek doplněn výzvou ke sledování kanálu TVTWIXX – FOLLOW US a SUBSCRIBE – a také poděkováním všem fanouškům THANK YOU. Autorem vítězné podoby přívěsku je David Kružliak.

Součástí balení jsou elegantní šňůrka na krk červené barvy a vychytaná plechová krabička s designovým potiskem.

Neváhejte a dejte najevo svou oddanost youtuberům!

Materiál
Stříbro
Váha
10 g
Ryzost
999 / 1000
Průměr
30 mm
Provedení
STANDARD
Hrana
Hladká
Autor averzu
David Kružliak
Autor reverzu
David Kružliak
Číslo
31323-719
Emisní náklad
Nelimitováno
Datum emise
listopad 2016
Balení
Plechová etue
Číslovaná emise
Ne
Certifikát
Ano
Emitent
Česká mincovna