Narození dítěte 2017

Svatební dukát 2015 s věnováním proof

Cena (včetně DPH) 6 450 Kč
Prodejní místa Zobrazit
Stav skladu Do 14 dnů
Číslo 30918-611

Orientační výkupní cena: Na dotaz více

Přidat do oblíbených

Za nákup získáte uvedený počet ibodů.Získáte ibodů: 258

  • Obdarujte své blízké dárkem z České mincovny!

„Štěstí je jen poloviční, když se o něj nemáš s kým dělit.“

– William Shakespeare

Zamilovaný pár si stěží dokáže představit nesmírnou zodpovědnost, kterou na sebe vstupem do manželství bere. Zpočátku to vypadá, že úspěšný vztah stojí jen na výběru správných svatebních šatů, prstýnků či na stanovení vhodného zasedacího pořádku u svatebního oběda. Ale již po několika měsících si oba uvědomí, jak důležitý a krásný krok volba společného života byla a uvadlá kytice na svatební fotografii či opozdilý svědek jsou pouhou úsměvnou vzpomínkou. O to cennější, že společnou.

Důležité hodnoty vztahu symbolizuje svatební dukát od České mincovny, jenž se stane cenným a originálním svatebním darem, který zpečetí manželský slib a bude ho připomínat po dlouhá léta. Jeho věnováním můžete šťastnému páru popřát štěstí, lásku a prosperitu tou nejluxusnější možnou formou – prostřednictvím krásného uměleckého dílka z ryzího zlata. Společně s nezměrnou osobní hodnotou vyjádřenou vaším věnováním na rubové straně dukátu přinesete do nového manželství dar, jemuž se málokterý vyrovná.

Zlatý dukát nese mimořádně půvabné romantické motivy. O averz se zasloužil vynikající medailér MgA. Josef Oplištil a ozdobil ho jemným květinovým dezénem, jemuž v popředí dominuje motiv vzájemně propletených snubních prstýnků a srdce. Návrhu reverzu se zhostila akademická sochařka Majka Wichnerová – svitek pergamenu představuje prostor pro vaše osobní věnování.

Materiál: Zlato
Váha: 3,49 g
Ryzost: 986 / 1000
Průměr: 20 mm
Provedení: PROOF
Hrana: Hladká
Autor averzu: MgA. Josef Oplištil
Autor reverzu: ak. soch. Majka Wichnerová
Číslo: 30918-611
Datum emise: Leden 2015
Balení: Blistr
Číslovaná emise: Ne
Certifikát: Ano
Balení kapsle: Ano
Emitent Česká mincovna
Nákupní košík 0 Kč