Slavíme  výročí nezávislosti
100 let Československa

Tým prodejny

Manažer ČM AURUM

Kamil Kresta

manažer Zlaté spoření

Vystudoval na katedře ekonomických studií Univerzity J. A. Komenského, obor Evropská hospodářskosprávní studia.
Má devět let praxi v bankovním sektoru. Působil v České spořitelně jako manažer externí sítě. Další zkušenosti sbíral na manažerských pozicích ve společnostech CES holding, Amden nebo Hospodářské komoře ČR. Působil také jako místopředseda řídícího výboru sdružení CzechInno.
Na svém kontě má řadu publikací v odborných časopisech AIP ČR, KOMORA.cz a na blogu. Přednáší na téma inovací a investičního poradenství. Aktuálně se nejvíce věnuje tématu investování do zlata.

Na Kamila Krestu se můžete obrátit s jakýmikoliv dotazy ohledně investování do zlata. Pokud máte zájem sjednat si osobní poradenství, volejte +420 224 210 931.


Karel Havránek

Karel Havránek

Vystudoval Pedagogickou fakultu UK, obor historie- společenské vědy.

Jeho velkým koníčkem je historie, politologie a mezinárodní vztahy. Zaměřuje se především na období moderních dějin 20. století. Aktuálně se věnuje numismatice a plně ho zaměstnává sortiment prodejny v Praze a expozice historických mincí.

Na Karla Havránka se můžete obrátit s jakýmikoliv dotazy ohledně sortimentu prodejny a expozice historických mincí. Karel vám také poskytne veškeré informace o připravovaných přednáškách a seminářích pořádaných v prodejně. Zastihnete ho na telefonu +420 224 283 659.