Co nabízí členství v Klubu ČM?

4. 6. 2015

Klub České mincovny sdružuje lidi se stejným zájmem a je tu pro všechny sběratele pamětních mincí České národní banky. Nezáleží na tom, jestli svou kolekci považujete za investici do budoucna, jste ctiteli umění nebo nakupujete jen tak pro radost, abyste mohli sledovat, jak se Vaše sbírka utěšeně plní. Se vstupem do Klubu České mincovny zdarma získáváte jedinečné výhody stálého zákazníka:

Klub ČM

Jak se můžete stát členem Klubu České mincovny?

Pamětní mince České národní banky mohou u České mincovny rezervovat a nakupovat výhradně členové Klubu České mincovny. Pokud mezi ně ještě nepatříte, zobrazí se Vám u všech relevantních produktů a kategorií v e-shopu příslušné upozornění. Členům je pak namísto toho nabídnuta možnost si mince objednat. Členství v Klubu České mincovny není spojeno s žádným poplatkem a sběratelům pamětních mincí přináší řadu výhod.


Pokud se chcete stát členy Klubu České mincovny, v osobní administraci svého účtu klikněte na „Vstoupit do Klubu ČM“.
Jestliže účet na stránkách České mincovny ještě nemáte, je třeba si ho nejprve založit. Bude také zapotřebí Váš souhlas se všeobecnými obchodními podmínkami České mincovny.

Registrovat se do Klubu ČM


Výhody člena

Výhody člena Klubu České mincovny

  • Pamětní mince ČNB budete nakupovat přímo od výrobce – České mincovny, která je výhradním dodavatelem veškerých oběžných a pamětních mincí pro potřeby České republiky!
  • Sestavíte si Sběratelský plán až do roku 2025, který zajistí, že do budoucna se na Vás pamětní mince ČNB dostanou bez ohledu na zájem ostatních zákazníků!
  • Zlaté i stříbrné pamětní mince ČNB budete nakupovat za výhodnou klubovou cenu!
  • Ke každé minci ČNB obdržíte sběratelskou kartičku s portrétem a podpisem jejího autora!
  • Budete mít možnost účastnit se autogramiád autorů mincí ČNB, kde se setkáte s předními medailéry i dalšími sběrateli!
  • Budeme Vás informovat o výjimečných ražbách z produkce České mincovny, které se mohou pyšnit prvotřídním uměleckým zpracováním a lákavým emisním nákladem!
     

Podívejte se, co členství v klubu nabízí

Česká mincovna
Loading...