Zakázková výroba

18. 6. 2020

Čím obdarovat důležité lidi, aby na vás nikdy nezapomněli?

Ryzí kov se snoubí se špičkovým výtvarným umem… Mince či medaile se stanou vaší prestižní prezentací a skvěle poslouží jako exkluzivní dárek pro VIP obchodní partnery, hodnotný benefit pro nejlepší zaměstnance, památka na návštěvu regionu či vkusná upomínka významného jubilea. Exkluzivní ražba může být navíc spojena s charitativní činností.

Zakázkové ražby se těší velké oblibě u podniků, měst, univerzit, organizačních složek státu, sportovních klubů a dalších významných subjektů, ale také soukromých osob.

 

Ražba dle vašeho přání

Poradíme vám s výběrem autora vaší ražby. Spolupracujeme s předními českými akademickými sochaři, malíři a renomovanými medailéry. Podporujeme mladé umělce – nadané absolventy jablonecké medailérské školy, kteří často přicházejí s netradičními nápady. Garantujeme vysokou uměleckou hodnotu návrhu a kvalitu řemeslného provedení. Mince či medaile vytvoříme i na základě vašeho vlastního námětu.

Pracujeme se zlatem a stříbrem – drahými kovy, které jsou osvědčenou zárukou hodnoty a luxusu –, ale oblíbené jsou i obecné kovy – mosaz či tzv. nordic gold. Mince i medaile dodáme v elegantních etujích dle vašeho výběru. Součástí balení je ochranná kapsle a certifikát pravosti, jehož grafiku zpracujeme dle vašich představ.

Korporátním ražbám nejčastěji vévodí firemní loga, ale fantazii se meze nekladou – v reliéfu se vyjímají také portréty zakladatelů, sídla společností, stroje nebo třeba podniková kréda. Jak taková zakázková ražba vzniká? Záběry, které mapují výrobu pamětních medailí k 25. výročí společnosti „Chládek a Tintěra, Pardubice, a.s.“ vydají za tisíc slov…

Česká mincovna
Loading...