Zakázkové ražby

25. 4. 2012

Ukázky korporátních pamětních medailí

Razíme medaile a žetony na zakázku. Množství objednaných medailí není limitované – na přání zákazníka jsme schopni vyhotovit i jedinečnou medaili v jednom vyhotovení. Všechny ražby ČM se vyznačují špičkovou kvalitou.

Medaile vyrábíme buď dle námětu zákazníka, na jehož základě necháme vytvořit grafický návrh, nebo můžeme zpracovat medaili přímo dle grafického návrhu zákazníka.

Na přání zákazníka záleží také volba materiálu, medaile může být vyrobena z drahého nebo obecného kovu. Po dohodě nabízí mincovna i speciální ražby z čistých kovů (měď, hliník, železo), ze slitin kovů (slitiny mědi, zinku, niklu, cínu, hliníku a hořčíku), jako je mosaz, nordic gold, tombak a podobné. Možné jsou i kombinace různých kovů vzniklé plátováním (slisováním dvou různých plechů), galvanizováním (postříbřením, pozlacením, pomosazením) nebo inlejováním (vsazením kovů).

Na objednávku je možná též individualizace medailí rytím, vsazováním drahých kamenů, popřípadě vlepováním nebo vylisováním hologramů.  Jsou možné i povrchové úpravy medaile patinací a barvením.

Korporátní medaile s vlastním logem společnosti mohou být skvělým dárkem pro zákazníky a obchodní partnery, k osobním nebo firemním výročím, k aktuálním událostem a výročím měst a obcí.

Pro více informací o ražbách na objednávku prosím kontaktujte obchodní oddělení na telefonním čísle +420 483 513 297 nebo na e-mailu petr.benes@mint.cz.

Česká mincovna
Loading...