1. Eshop
  2. DÁRKY
  3. Youtuberské přívěsky
  4. Youtuberský přívěsek na klíče TVTwixx stand
Zpět

Youtuberský přívěsek na klíče TVTwixx stand

Cena (včetně DPH)
390 Kč
Stav skladu
Vyprodáno
Číslo
31324-119


Česká mincovna fandí youtuberům! Pro každého, kdo si bez pravidelného přísunu jejich videí už neumí představit svůj den, jsme připravili stylový přívěsek.

Originální projekt youtuberské ražby vznikl ve spolupráci České mincovny, medailérské školy a předních českých youtuberů TVTwixx, Carrie Kirsten a DenisTV. Jablonečtí studenti, budoucí medailéři, připravili množství výtvarných návrhů a populární internetové osobnosti se na ně přijely podívat do Jablonce nad Nisou – kamery, které je provázejí na každém kroku, u toho samozřejmě nemohly chybět. Jejich fanoušci pak vedle možnosti podívat se tam, kam se člověk za normálních okolností nedostane, měli jedinečnou příležitost vybrat design, který se stane oficiálním youtuberským merchandisingem. Jako vítěz z ankety vzešel stylový přívěsek s motivy známými z portálu YouTube. Největší množství hlasujících přišlo z kanálu party TVTwixx, známých průšvihářů, kteří při natáčení svých videí balancují na hraně zákona, a ražba proto nese právě jejich jméno.

Přívěsek z dílny mladého medailéra Davida Kružliaka zdobí charakteristická tlačítka PLAY, STOP, REW a FFWD doplněná texty TVTWIXX, FOLLOW US, SUBSCRIBE a THANK YOU.

Nedílnou součástí každého přívěsku jsou praktické poutko s karabinou, které umožní mít přívěsek stále u sebe, třeba na klíčích, a vychytaná plechová krabička s tematickým potiskem.

S tímto přívěskem můžete mít YouTube přehrávač pořád u sebe!

Materiál
Váha
12 g
Ryzost
0 / 1000
Průměr
30 mm
Provedení
STANDARD
Hrana
Hladká
Autor averzu
David Kružliak
Autor reverzu
David Kružliak
Číslo
31324-119
Emisní náklad
Nelimitováno
Datum emise
listopad 2016
Balení
Plechová etue
Číslovaná emise
Ne
Certifikát
Ano
Emitent
Česká mincovna