Čím obdarovat důležité lidi, aby na vás nikdy nezapomněli?

Ryzí kov se snoubí se špičkovým výtvarným umem… Mince či medaile se stanou vaší prestižní prezentací a skvěle poslouží jako exkluzivní dárek pro VIP obchodní partnery, hodnotný benefit pro nejlepší zaměstnance, památka na návštěvu regionu či vkusná upomínka významného jubilea. Exkluzivní ražba může být navíc spojena s charitativní činností.

Zakázkové ražby se těší velké oblibě u podniků, měst, univerzit, organizačních složek státu, sportovních klubů a dalších významných subjektů, ale také soukromých osob.

V případě zájmu o vaši vlastní zakázkovou ražbu z České mincovny kontaktujte našeho specialistu, který vám poskytne podrobné informace a připraví nezávaznou kalkulaci:

Petr Beneš – manažer korporátních ražeb
mobilní telefon: +420 733 161 731 (Po–Pá, 8:00–16:00)
pevná linka: +420 483 513 297 (Po–Pá, 8:00–16:00)
e-mail: petr.benes@mint.cz

 

Ražba dle vašeho přání

Poradíme vám s výběrem autora vaší ražby. Spolupracujeme s předními českými akademickými sochaři, malíři a renomovanými medailéry. Podporujeme mladé umělce – nadané absolventy jablonecké medailérské školy, kteří často přicházejí s netradičními nápady. Garantujeme vysokou uměleckou hodnotu návrhu a kvalitu řemeslného provedení. Mince či medaile vytvoříme i na základě vašeho vlastního námětu.

Pracujeme se zlatem a stříbrem – drahými kovy, které jsou po tisíce let osvědčenou zárukou hodnoty a luxusu. Mince i medaile dodáme v elegantních etujích dle vašeho výběru. Součástí balení je ochranná kapsle a certifikát pravosti, jehož grafiku zpracujeme dle vašich představ.

Korporátním ražbám nejčastěji vévodí firemní loga, ale fantazii se meze nekladou – v reliéfu se vyjímají také portréty zakladatelů, sídla společností, stroje nebo třeba podniková kréda. Jak taková zakázková ražba vzniká? Záběry, které mapují výrobu pamětních medailí k 25. výročí společnosti „Chládek a Tintěra, Pardubice, a.s.“ vydají za tisíc slov…

Česká mincovna
Loading...