Svatba 2017
Febiofest 2017
Soutěž o medaile Vladimíra Menšíka
  1. O nás
  2. Kariéra

Hledáme referenta nákupu

Česká mincovna, a.s. je exkluzivní dodavatel oběžných mincí pro ČNB, výrobce a prodejce pamětních mincí a medailí, dárkového zboží z drahých kovů a investičního zlata.

Do stávajícího výrobního týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici referent nákupu se zaměřením na budování vztahů s dodavateli.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru
  • Dobrá uživatelská znalost PC, MS Office
  • Znalost IS Helios výhodou
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Znalost dalších jazyků výhodou
  • Praxe v nákupu/zásobování výhodou
  • Preciznost, pečlivost, spolehlivost
  • Řidičský průkaz B
Základní náplň práce:
  • Spolupráce při vyhledávání dodavatelů pro výrobní a obchodní úsek
  • Samostatné vyjednávání podmínek pro nákup v rámci EU
  • Zpracování administrativy spojené s nákupem
  • Řešení reklamací s dodavateli
  • Kontrola a hodnocení dodavatelů

Nabízíme práci pro dynamicky se rozvíjející českou výrobně-obchodní společnost, motivující platové podmínky, stravenky, zaměstnanecké benefity.

Své životopisy zasílejte e-mailem na jana.lejskova@mint.cz

V případě, že Váš profil bude odpovídat našim požadavkům, budete pozváni k výběrovému řízení.