Bergl Diamonds - Agnes náušnice

Bergl Diamonds - Agnes náušnice

Stav skladu
Skladem
Cena
72 000 Kč
včetně DPH
Produkt je možné zakoupit na splátky prostřednictvím společnosti HomeCredit a.s.
Na produkt nelze uplatnit slevový poukaz.

Popis produktu

Luxusní náušnice Agnes jsou vyrobené z bílého zlata o ryzosti 585/1000 a hmotnosti 0,9 g. Lesklý povrch je upraven rhodiováním. Šperk je osazen nádhernými přírodními diamanty briliantového brusu o celkové váze 0,30 ct. Zapínání je na puzetu.

Náušnice Agnes vynikají precizním zpracováním a decentním vzhledem. Hodí se ke každodennímu nošení i jako nádherný doplněk do společnosti.

Zlaté šperky – na rozdíl od stříbrných a bižuterních – nemění svou barvu a jejich hodnota je na vzestupu. Rovněž diamanty – oproti jiným drahým kamenům – neztrácejí díky svým výjimečným vlastnostem na lesku ani na ceně.

Diamanty s hmotnostmi od 0,30 ct výše jsou vybaveny certifikátem, který vlastníkovi zaručuje jejich kvalitu a pravost. Důvěryhodný dokument uvádí informace o přinejmenším čtyřech základních kvalitativních charakteristikách diamantů. Tyto vlastnosti se označují jako 4C a zahrnují hmotnost (Carat), barvu (Colour), čistotu (Clarity) a brus (Cut). Certifikát vydává světově uznávaná laboratoř GIA – Gemological Institute of America. Tento institut, který byl založen v roce 1931, patří k absolutní světové špičce v oboru. Právě zde vznikla klasifikační metoda 4C a právě zde se začalo s laserovým popisováním diamantů.

Specifikace

Číslo
83037-699
Autor averzu
Aleš Bergl
Autor reverzu
Aleš Bergl
Číslovaná emise
Ne
Certifikát
Ano
Materiál
Zlato
Kamínky
Ano
Ryzost
585/1000 / 1000
Váha
0,9 g
Balení
Česká mincovna
Loading...