Bergl Diamonds - Agnes náušnice

Bergl Diamonds - Agnes náušnice

Stav skladu
Skladem
Cena
72 000 Kč
včetně DPH

Produkt je možné zakoupit také přímo v prodejnách České mincovny

Produkt je možné zakoupit na splátky prostřednictvím společnosti HomeCredit a.s.
Na produkt nelze uplatnit slevový poukaz.

Popis produktu

Luxusní náušnice Agnes jsou vyrobené z bílého zlata o ryzosti 585/1000 a hmotnosti 0,9 g. Lesklý povrch je upraven rhodiováním. Šperk o rozměrech 4,2 x 4,2 mm je osazen nádhernými přírodními diamanty briliantového brusu o celkové váze 2x 0,30 ct. Zapínání je na puzetu.

Náušnice Agnes vynikají precizním zpracováním a decentním vzhledem. Hodí se ke každodennímu nošení i jako nádherný doplněk do společnosti.

Zlaté šperky – na rozdíl od stříbrných a bižuterních – nemění svou barvu a jejich hodnota je na vzestupu. Rovněž diamanty – oproti jiným drahým kamenům – neztrácejí díky svým výjimečným vlastnostem na lesku ani na ceně.

Diamanty s hmotnostmi od 0,30 ct výše jsou vybaveny certifikátem, který vlastníkovi zaručuje jejich kvalitu a pravost. Důvěryhodný dokument uvádí informace o přinejmenším čtyřech základních kvalitativních charakteristikách diamantů. Tyto vlastnosti se označují jako 4C a zahrnují hmotnost (Carat), barvu (Colour), čistotu (Clarity) a brus (Cut). Certifikát vydává světově uznávaná laboratoř GIA – Gemological Institute of America. Tento institut, který byl založen v roce 1931, patří k absolutní světové špičce v oboru. Právě zde vznikla klasifikační metoda 4C a právě zde se začalo s laserovým popisováním diamantů.

Specifikace

Číslo
83037-699
Autor averzu
Aleš Bergl
Autor reverzu
Aleš Bergl
Číslovaná emise
Ne
Certifikát
Ano
Materiál
Zlato
Kamínky
Ano
Ryzost
585/1000 / 1000
Váha
0,9 g
Balení
koženková etue
Česká mincovna
Loading...