Dřevěné hodinky GROUND se zlatou mincí Orel 2022 - unisex

Dřevěné hodinky GROUND se zlatou mincí Orel 2022 - unisex

Stav skladu
Skladem
Emisní náklad
22 ks
Cena
9 990 Kč
včetně DPH

Produkt je možné zakoupit také přímo v prodejnách České mincovny

Na produkt nelze uplatnit slevový poukaz.

Dřevěné hodinky s mincí

Zatímco obyčejné hodinky jsou jen praktickou pomůckou, která měří čas, neobyčejné hodinky jsou elegantním módním doplňkem a symbolem společenského statusu. Chcete vyjádřit svůj osobitý vkus? Toužíte dát svému okolí najevo, že nejste kořist, ale dravec? Pak jsou tu pro vás hodinky Orel 2022, které vznikly ve spolupráci jablonecké České mincovny a liberecké značky Wooden Land.

Jak název značky napovídá, luxusní unisex hodinky jsou vyrobené ze dřeva. Sytý hnědočervený materiál pochází ze stromu švestky, který poskytuje nejen lahodné ovoce, ale také kvalitní dřevo, jež skvěle ladí s koženými doplňky – například s páskem či botami. Každý exemplář, který opustí dílnu hodinářských mistrů, je ručně vyrobeným originálem s neopakovatelnou strukturou, která je zvýrazněna kombinací přírodních vosků.

Do střízlivého ciferníku je zasazena zlatá investiční mince Orel o hmotnosti 1/25 trojské unce s motivem z roku 2022, která je dílem medailéra MgA. Martina Daška.

Hodinky Orel se postarají, abyste neměli zpoždění, vykřičí do světa, že máte vytříbený styl, a zachrání vám život v krizové situaci. Představte si například, že na dovolené v exotické zemi přijdete o všechny peníze. V takovém případě se vám vyplatí mít investiční minci neustále po ruce. Zlato totiž snadno zpeněžíte kdekoli na světě…

Emisní náklad čítá pouhých 22 kusů unisex hodinek. Každý exemplář je navíc číslovaný.

Rozměry unisex hodinek: 41x52x10 mm

V naší nabídce najdete také pánskou variantu těchto hodinek, která je svou větší velikostí vhodná zejména pro muže.

Nepřehlédněte zásady péče o hodinky.

Specifikace

Číslo
O-538-A-17-U
Číslovaná emise
Ano
Certifikát
Ano
Materiál
Ostatní
Ryzost
0 / 1000
Balení
Černá papírová etue
Česká mincovna
Loading...