Stříbrná mince 1 Oz 2 NZD Ledové království - Elsa a Anna

Stříbrná mince 1 Oz 2 NZD Ledové království - Elsa a Anna

Stav skladu
Vyprodáno
Datum emise
leden 2020
Emisní náklad
3000 ks
Cena
2 590 Kč
včetně DPH
Na produkt nelze uplatnit slevový poukaz.

Popis produktu

Stříbrná mince s motivem filmového Ledového království udělá radost každému, koho okouzlila pohádka o sestrách Else a Anně.

Příběh nebojácné princezny Anny, která se vydává na velkolepou výpravu, aby našla svou sestru Elsu, jejíž ledová magie uvěznila království do věčné zimy, okouzlil celý svět. Disneyho velkofilm volně inspirovaný pohádkou Hanse Christiana Andersena překonal rekordy návštěvnosti, a navíc vyhrál hned dva Oscary. Není divu – dobrodružství, které si užijí nejen malí diváci, je plné chytlavých písní, humorných i dojemných situací a laskavých postav. Kdo by si nezamiloval drsného horala Kristoffa, jeho věrného soba Svena a samozřejmě roztržitého oživlého sněhuláka Olafa…

Reverzní strana mince předkládá Annu s Elsou, které se drží za ruce. Kolorované vyobrazení sester doprovázejí reliéfní vločky a ve středu mince je umístěn ledově modrý drahokam ve tvaru srdce. Averzní strana pak nese portrét a jméno Alžběty II., nominální hodnotu TWO DOLLARS (NZD) a rok emise 2020 – čili atributy emitenta mince, kterým je tichomořský ostrov Niue. Podoba oficiálně licencované mince je dílem designérů Novozélandské mincovny.

Mince je zasazena do akrylového rámečku a zabalena do krabičky s filmovými motivy.

Specifikace

Číslo
84405-758
Číslovaná emise
Ne
Certifikát
Ano
Materiál
Stříbro
Kolorovaná
Ano
Kamínky
Ano
Ryzost
999 / 1000
Váha
31,1 g
Průměr
40 mm
Balení
Balení kapsle
Ano
Česká mincovna
Loading...