Dřevěné hodinky DESERT se zlatou mincí Český lev 2022 - unisex

Dřevěné hodinky DESERT se zlatou mincí Český lev 2022 - unisex

Stav skladu
Vyprodáno
Cena
9 990 Kč
včetně DPH

Produkt je možné zakoupit také přímo v prodejnách České mincovny

Na produkt nelze uplatnit slevový poukaz.

Dřevěné hodinky s mincí

Zatímco obyčejné hodinky jsou jen praktickou pomůckou, která měří čas, neobyčejné hodinky jsou elegantním módním doplňkem a symbolem společenského statusu. Chcete vyjádřit svůj osobitý vkus? Toužíte dát svému okolí najevo, že nejste součástí stáda, ale vůdcem smečky? Pak jsou tu pro vás hodinky Český lev 2022, které vznikly ve spolupráci jablonecké České mincovny a liberecké značky Wooden Land.

Jak název značky napovídá, luxusní unisex hodinky jsou vyrobené ze dřeva. Zatímco náramek tvoří světlé dřevo řeckého olivovníku, tmavé tělo hodinek je vyrobeno z bahenního dubu, který tisíce let dřímal v močálu. Každý exemplář, který opustí dílnu hodinářských mistrů, je ručně vyrobeným originálem s neopakovatelnou strukturou ušlechtilého materiálu, která je zvýrazněna kombinací přírodních vosků.

Vlastenecký design hodinek předkládá dvě heraldická zvířata České republiky. Do ciferníku s vypáleným motivem orlice, která je syntézou svatováclavského, moravského a slezského dravce, je zasazena zlatá investiční mince Český lev o hmotnosti 1/25 trojské unce s motivem z roku 2022. Spolutvůrcem designu hodinek se stal Asamat Baltaev, DiS., který je autorem reliéfu mince.

Hodinky Český lev se postarají, abyste neměli zpoždění, vykřičí do světa, že máte vytříbený styl, a zachrání vám život v krizové situaci.
Představte si například, že na dovolené v exotické zemi přijdete o všechny peníze. V takovém případě se vám vyplatí mít investiční minci neustále po ruce. Zlato totiž snadno zpeněžíte kdekoli na světě…

Rozměry unisex hodinek: 41x52x10 mm


V naší nabídce najdete také pánskou variantu těchto hodinek, která je svou větší velikostí vhodná zejména pro muže.


Nepřehlédněte zásady péče o hodinky.

Specifikace

Číslo
O-538-A-12-U
Číslovaná emise
Ne
Certifikát
Ne
Materiál
Ostatní
Ryzost
0 / 1000
Váha
43 g
Česká mincovna
Loading...