Dřevěné hodinky OASIS se zlatou mincí Český lev 2021 - pánské

Dřevěné hodinky OASIS se zlatou mincí Český lev 2021 - pánské

Stav skladu
Vyprodáno
Datum emise
říjen 2021
Emisní náklad
36 ks
Cena
9 990 Kč
včetně DPH

Produkt je možné zakoupit také přímo v prodejnách České mincovny

Na produkt nelze uplatnit slevový poukaz.

Dřevěné hodinky s mincí

Zatímco obyčejné hodinky jsou jen praktickou pomůckou, která měří čas, neobyčejné hodinky jsou elegantním módním doplňkem a symbolem společenského statusu. Chcete vyjádřit svůj osobitý vkus? Toužíte dát svému okolí najevo, že nejste součástí stáda, ale vůdcem smečky? Pak jsou tu pro vás hodinky Český lev, které vznikly ve spolupráci jablonecké České mincovny a liberecké značky Wooden Land.

Jak název značky napovídá, luxusní pánské hodinky jsou vyrobené ze dřeva. Zatímco náramek tvoří světlé dřevo řeckého olivovníku, tmavé tělo hodinek je vyrobeno z bahenního dubu, který tisíce let dřímal v močálu. Každý exemplář, který opustí dílnu hodinářských mistrů, je ručně vyrobeným originálem s neopakovatelnou strukturou ušlechtilého materiálu, která je zvýrazněna kombinací přírodních vosků.

Vlastenecký design hodinek předkládá dvě heraldická zvířata České republiky. Ciferník zkrášlený zelenou pryskyřicí, která světélkuje pod UV zářením, nese motiv orlice, jež je syntézou svatováclavského, moravského a slezského dravce. Do ciferníku je zasazena zlatá investiční mince Český lev o hmotnosti 1/25 trojské unce. Spolutvůrcem designu hodinek se stal Asamat Baltaev, DiS., který je autorem reliéfu mince.

Hodinky Český lev se postarají, abyste neměli zpoždění, vykřičí do světa, že máte vytříbený styl, a zachrání vám život v krizové situaci. Představte si například, že na dovolené v exotické zemi přijdete o všechny peníze. V takovém případě se vám vyplatí mít investiční minci neustále po ruce. Zlato totiž snadno zpeněžíte kdekoli na světě…

Rozměry pánských hodinek: 47x58x10 mm

V naší nabídce najdete také unisex variantu těchto hodinek, která je svou menší velikostí vhodná i pro ženy.

Nepřehlédněte zásady péče o hodinky.

Specifikace

Číslo
O-533-A-07-P
Číslovaná emise
Ne
Certifikát
Ne
Ryzost
0 / 1000
Váha
43 g
Česká mincovna
Loading...