Investiční zlatá cihla 2 g Kinebar - Argor Heraeus

Investiční zlatá cihla 2 g Kinebar - Argor Heraeus

Stav skladu
Skladem
Cena
4 137 Kč
osvobozeno od DPH

Produkt je možné zakoupit také přímo v prodejnách České mincovny

Produkt je možné zakoupit na splátky prostřednictvím společnosti HomeCredit a.s.
Na produkt nelze uplatnit slevový poukaz.
Orientační výkupní cena produktu je 2 896 Kč. Výkup probíhá dle pravidel výkupu.

Popis produktu

Švýcarská společnost Argor-Heraeus patří mezi přední světové zpracovatele vzácných kovů. Rafinuje především ryzí zlato – například v podobě této investiční cihličky o hmotnosti 2 gramů, která je opatřena bezpečnostním hologramem.

Soukromá společnost Argor-Heraeus se sídlem v jihošvýcarském Mendrisiu vznikla roku 1951 a díky své reputaci byla roku 1961 akreditována londýnskou burzou drahých kovů LBMA do prestižního seznamu výrobců zlata „good delivery“. Kvalita produktů firem na tomto soupisu odpovídá nejvyšším standardům, a jsou proto s důvěrou akceptovány obchodníky a burzami po celém světě. Argor-‍Heraeus je navíc jedním z pěti odborných znalců stanovených londýnskou burzou, kteří dohlížejí na dodržování standardů „good delivery“. Ve výrobním programu společnosti se vedle produkce investičních slitků nachází také recyklace drahých kovů či výroba polotovarů pro průmysl.

Speciální druh zlaté cihličky s názvem Kinebar je na zadní straně opatřen patentovaným bezpečnostním prvkem – takzvaným Kinegramem. Tento laserem vytvořený hologram, který mění barvu v závislosti na úhlu pohledu, předkládá logo společnosti Argor-Heraeus. Přední strana cihličky pak nese následující ražené atributy – logo Argor-Heraeus, údaj o hmotnosti a ryzosti, pečeť kvality Švýcarského centrálního úřadu pro kontrolu drahých kovů a výrobní číslo.

Balení je opatřeno certifikátem pravosti a nesmí být porušeno.

Specifikace

Číslo
81202-630
Číslovaná emise
Ano
Certifikát
Ano
Materiál
Zlato
Ryzost
999.9 / 1000
Váha
2 g
Česká mincovna
Loading...