Investiční zlatá cihla 25x1 g Multigram - Pamp Fortuna

Investiční zlatá cihla 25x1 g Multigram - Pamp Fortuna

Stav skladu
Nyní nedostupné
Cena
53 138 Kč
osvobozeno od DPH

Produkt je možné zakoupit také přímo v prodejnách České mincovny

Orientační výkupní cena produktu je 42 510 Kč. Výkup probíhá dle pravidel výkupu.

Popis produktu

Švýcarská společnost PAMP je předním zpracovatelem drahých kovů a lídrem na trzích USA, Blízkého východu a Indie. Značka v současnosti ovládá více než jednu polovinu celosvětového trhu se zlatými cihličkami s hmotností pod 50 gramů.

Tento speciální set sestává z 25 samostatných zlatých cihliček, přičemž každá má hmotnost čítající 1 g ryzího zlata. Jednotlivé cihličky byly vyrobeny ražením. Ve srovnání s odlévanými slitky nabízejí ražené cihličky větší úroveň zabezpečení proti padělání i vyšší estetickou hodnotu. Raženému reliéfu vévodí vyobrazení Fortuny – římské bohyně štěstí a hojnosti. Cihličky díky tomu poslouží nejen jako investice, ale také jako krásný dárek.

Společnost PAMP S.A. (Produits Artistiques Metaux Precieux), která byla založena v roce 1977, je držitelem certifikátu good delivery londýnské burzy drahých kovů LBMA. To dokládá maximální možnou kvalitu jejích produktů a zaručuje jejich volnou směnitelnost kdekoli na světě. Rada The Responsible Jewellery Council udělila společnosti osvědčení, které dokazuje její etické jednání, dodržování lidských práv a sociálních i ekologických norem.

Specifikace

Číslo
81146-610
Číslovaná emise
Ano
Certifikát
Ano
Materiál
Zlato
Ryzost
999.9 / 1000
Váha
25 g
Česká mincovna
Loading...