Investiční zlatá cihla 25x1 g Multigram - Pamp Fortuna

Investiční zlatá cihla 25x1 g Multigram - Pamp Fortuna

Stav skladu
Skladem
Cena
43 930 Kč
osvobozeno od DPH

Produkt je možné zakoupit také přímo v prodejnách České mincovny

Produkt je možné zakoupit na splátky prostřednictvím společnosti HomeCredit a.s.
Orientační výkupní cena produktu je 35 144 Kč. Výkup probíhá dle pravidel výkupu.

Popis produktu

Švýcarská společnost PAMP je předním zpracovatelem drahých kovů a lídrem na trzích USA, Blízkého východu a Indie. Značka v současnosti ovládá více než jednu polovinu celosvětového trhu se zlatými cihličkami s hmotností pod 50 gramů.

Tento speciální set sestává z 25 samostatných zlatých cihliček, přičemž každá má hmotnost čítající 1 g ryzího zlata. Jednotlivé cihličky byly vyrobeny ražením. Ve srovnání s odlévanými slitky nabízejí ražené cihličky větší úroveň zabezpečení proti padělání i vyšší estetickou hodnotu. Raženému reliéfu vévodí vyobrazení Fortuny – římské bohyně štěstí a hojnosti. Cihličky díky tomu poslouží nejen jako investice, ale také jako krásný dárek.

Společnost PAMP S.A. (Produits Artistiques Metaux Precieux), která byla založena v roce 1977, je držitelem certifikátu good delivery londýnské burzy drahých kovů LBMA. To dokládá maximální možnou kvalitu jejích produktů a zaručuje jejich volnou směnitelnost kdekoli na světě. Rada The Responsible Jewellery Council udělila společnosti osvědčení, které dokazuje její etické jednání, dodržování lidských práv a sociálních i ekologických norem.

Specifikace

Číslo
81146-610
Číslovaná emise
Ano
Certifikát
Ano
Materiál
Zlato
Ryzost
999.9 / 1000
Váha
25 g
Česká mincovna
Loading...