Vánoční dárky pro ženy, muže i děti
Dárky pod stromeček pro všechny
Vánoce v Mincovně 2017

Hledáme kolegu na pozici soustružník – Nástrojař

Česká mincovna, a.s. - je exkluzivní dodavatel oběžných mincí pro ČNB, výrobce a prodejce pamětních mincí a medailí, dárkového zboží z drahých kovů a investičního zlata. Do stávajícího výrobního týmu hledáme nového kolegu na pozici soustružník – nástrojař.

Náplň práce:

  • práce na soustruhu a CNC soustruhu

Požadujeme:

  • vyučení v oboru obráběč kovů, nástrojař
  • praxe na klasickém a CNC soustruhu
  • výhodou zkušenost s prací na brusce na kulato
  • orientace v technické dokumentaci, manuální zručnost, spolehlivost

Nabízíme:

  • nabízíme práci pro českou výrobně-obchodní společnost
  • motivující platové podmínky a zaměstnanecké benefity

V případě, že Váš profil bude odpovídat našim požadavkům, budete pozváni k výběrovému řízení.

Místo práce: Jablonec nad Nisou

Termín nástupu:
od 1. 11. 2017

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: jana.lejskova@mint.cz