Zlato máme
Zlato máme
Zlato máme

Můj účet

Na „Můj účet“ se může přihlásit pouze registrovaný uživatel. Registraci můžete provést kliknutím na odkaz "Nový účet" v pravém horním rohu stránky.
Na stránce „Můj účet“ má uživatel přehled o všech svých rezervacích, objednávkách a oblíbených položkách. Zároveň si zde může upravit dle potřeby dodací a fakturační údaje.

Stav mého účtu

Zde uživatel vidí všechny své objednávky, rezervace a stav svého věrnostního účtu. 

Nevyřízené objednávky
1
Vyřízené objednávky
0
Rezervované zboží k objednání
3
Rezervované zboží
0

Moje rezervace

Zde naleznete souhrn rezervací včetně rezervovaného množství, orientační ceny a orientačního data emise.

Ve sloupci potvrzeno se zobrazuje počet kusů, které lze objednat, pokud byla klientovi odeslána výzva k objednání zarezervovaného zboží.

 

Moje objednávky

V přehledu objednávek vidíte všechny své objednávky a stav jejich zpracování, včetně zvoleného způsobu dopravy a platby, splatnosti. Detail každé objednávky si můžete prohlédnout kliknutím na číslo konkrétní objednávky.

Osobní nastavení

Obsahuje přehledně vaše osobní údaje, heslo k přihlášení do svého účtu, včetně dodací a fakturační adresy. Dodací údaje lze měnit, fakturační z účetní důvodů měnit nelze.

Ochrana soukromí

Vaše osobní údaje uvedené v objednávce budou zpracovány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších dodatků a předpisů. Poskytnutím svých osobních údajů (tj. odesláním registrace či zadáním objednávky) České mincovně, a.s., DIČ CZ28707010., se sídlem U Přehrady 3204/61, 466 23 Jablonec nad Nisou vyjadřujete souhlas se zpracováním těchto údajů v souladu s výše uvedeným zákonem za účelem zasílání elektronických obchodních sdělení, a to až do doby písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním.