Prodloužení spoření je jednoduchý úkon, který vám zabere jen několik málo minut, pár kliknutí a elektronický podpis dodatku smlouvy. Stačí, když se přihlásíte ke svému zákaznickému účtu a budete postupovat podle pokynů uvedených v kategorii „Můj účet“ v záložce „Moje spoření“.

Co byste měli vědět o prodloužení spoření:

Jaké jsou moje možnosti?

V rámci prodloužení si opět vyberete požadovaný produkt, pravidelnou měsíční platbu a délku spoření.

Pokud jste původně spořili na stříbro, můžete si v rámci prodloužení vybrat nejen stříbrné, ale také zlaté produkty.

Pokud jste původně spořili na zlato, můžete si v rámci prodloužení vybrat pouze zlaté produkty – nikoli stříbrné. Pokud byste chtěli přesedlat na stříbro, musíte si založit úplně nové spoření.

Co se stane s vratnou jistinou?

Vratnou jistinu, kterou jste zaplatili v rámci původního spoření, vám převedeme do prodlouženého spoření. Její výše zůstane nezměněna a žádnou další garanční platbu nevyžadujeme.

Nabízíte odměny za věrnost?

Pro každého našeho klienta, který se rozhodne své spoření prodloužit, jsme připravili odměnu za věrnost. Tato odměna má podobu jednorázového bonusu, který bude odečten z ceny prvního produktu, na který budete spořit v rámci prodlouženého spoření. Výše jednorázového bonusu se řídí tím, jaký produkt a pravidelnou měsíční platbu si v rámci prodloužení vyberete – například v případě uncové zlaté mince Český lev ušetříte 6 000 Kč. Více se dozvíte zde.

Líbí se vám spoření s Českou mincovnou a chcete ho doporučit svým známým? Rádi důvěru, kterou jste do nás vložili, odměníme! Před ukončením spoření vám zašleme informaci o možnosti prodloužení, jejíž součástí bude bonusový kód, který můžete poskytnout každému, kdo přemýšlí o založení spoření. Ten, kdo kód uplatní, od nás dostane jednorázový bonus do začátku spoření. Za každého nového klienta, který váš kód uplatní, pak stejný bonus připíšeme i do vašeho prodlouženého spoření.

Co se stane, když spoření neprodloužím?

Možnost prodloužení máte po celou dobu trvání původního spoření. Prodloužené spoření bude aktivováno hned následující den po skončení původního spoření.

Pokud své spoření neprodloužíte (ať už se pro to vědomě rozhodnete, nebo to třeba nestihnete včas), bude řádně ukončeno a zaplacená jistina bude vrácena na vaše Zlaté konto.

Jakmile je Zlaté spoření ukončeno, není možné ho prodloužit. Jedinou možností je založení nového spoření se všemi souvisejícími úkony.

Pokud u nás v rámci spoření máte zdarma uschované zlato, je potřeba ho do 14 dnů od ukončení spoření vyskladnit, nebo si sjednat službu Můj sejf, jejíž ceník naleznete zde.

Česká mincovna
Loading...