Sběratelská plechová etue na čtyři stříbrné mince Fantastický svět Julese Verna

Sběratelská plechová etue na čtyři stříbrné mince Fantastický svět Julese Verna

Stav skladu
Vyprodáno

Produkt je možné zakoupit také přímo v prodejnách České mincovny

Na produkt nelze uplatnit slevový poukaz.

Fantastický svět Julese Verna

Francouzský spisovatel Jules Verne se zapsal do dějin jako jeden z nejvýznamnějších autorů dobrodružných příběhů. Knihy, které bychom dnes mohli označit za takzvaný „steampunk“, jsou však mnohem více než pouhé zábavné čtení. Z jejich stránek vyzařuje láska k technologickým inovacím a vědeckému pokroku i důvěra ve schopnosti lidského pokolení.

Muž z 19. století uchvátil celý svět příběhy neobyčejných vynálezů – divů, které předběhly svou dobu. Přestože v současnosti již nejsou nedosažitelnou fikcí a nezřídka je považujeme za samozřejmost, rádi se do nezapomenutelného světa plného páry a neohrožených dobrodruhů vracíme. Také Česká mincovna se nechala unést spisovatelovou bezbřehou představivostí a připravila čtyřdílnou minisérii stříbrných mincí nazvanou „Fantastický svět Julese Verna“, se kterou se vypravíte na moře, do vzduchu, na souš i do vesmíru:

Všechny čtyři mince si můžete uložit do této stylové sběratelské krabičky, která je, jak jinak, vyrobena z plechu. Její víčko zdobí grafika vyvedená ve stylu starých vydání verneovek a uvnitř najdete výpravnou ilustrovanou přílohu.

Poznámka: Součástí sběratelské etue není certifikát pravosti – ten je dodáván ke každé minci zvlášť.

Specifikace

Sběratelská série
Číslo
E-175V4-44001
Číslovaná emise
Ne
Certifikát
Ne
Ryzost
0 / 1000
Váha
88 g
Česká mincovna
Loading...