1. cestovatelská soutěž ke 30 letům ČM

03.01.2023

Domovem slavného českého cestovatele, dobrodruha, fotografa a vypravěče Jiřího Kolbaby je celý širý svět. Ze srdce Evropy pravidelně vyráží na expedice do těch nejodlehlejších oblastí planety, odkud si vozí neopakovatelné zážitky a jedinečné obrázky. O své zkušenosti se neváhá podělit! Na nejrůznějších místech České republiky pořádá poutavé besedy, kde se milovníci cestování seznámí s krásami panenské přírody i exotickými tvářemi domorodců.

Láká vás vyprávění muže, který navštívil přes 130 zemí na všech sedmi světadílech? Chcete se alespoň zprostředkovaně přenést mezi kanibaly nebo lední medvědy? Pak je tu pro vás 1. kolo naší cestovatelské soutěže!

Do komentářů pod soutěžním příspěvkem na našem facebookovém profilu napište, jak se jmenoval první Evropan, jenž na svých cestách zavítal do země, kterou dnes nazýváme Amerikou. Nápovědu hledejte na našem e-shopu, kde najdete mince z cyklu „Objevení Ameriky“. Soutěžit můžete do čtvrtka 12. ledna 2023. V pátek pak ze správných odpovědí vybereme deset výherců.

Každý výherce získá dvě vstupenky na besedu Jiřího Kolbaby s názvem „Splněný sen“, která se uskuteční v pondělí 13. února 2023 od 18:30 v Plzni.

Česká mincovna
Loading...