Co na Vás čeká na Sběrateli 2016?

29.08.2016

Ve dnech 8. až 10. září 2016 se na Výstavišti PVA Expo Praha v Letňanech koná tradiční veletrh Sběratel. Jde o největší setkání svého druhu ve střední a východní Evropě a Česká mincovna bude opět při tom.

Na stánku s číslem 320 si s námi můžete promluvit o našich emisích a samozřejmě je i zakoupit – těšit se můžete například na výroční semišovou sadu oběžných mincí v provedení proof, ale také mnoho dalšího.

Ročenka České mincovny zdarma

U příležitosti veletrhu vychází již druhá Ročenka České mincovny. Tentokrát se věnuje období od září 2015 do srpna 2016. Najdete v ní výběr těch nejzajímavějších ražeb, událostí a osobností spojených s jabloneckou Mincovnou. Návštěvníci veletrhu mají mimořádnou příležitost získat tuto publikaci zdarma.

Stačí, když si ji zarezervujete a následně vyzvednete na stánku České mincovny.

Crystal Coin za veletržní cenu

Unikátní stříbrné mince s broušeným českým křišťálem z dárkové řady Crystal Coin jsou výsledkem spojení tradičních jabloneckých řemesel – medailérství České mincovny a sklářství společnosti Preciosa.
Pouze na Sběrateli je můžete získat za zvýhodněnou veletržní cenu. Jak na to?

Vyhledejte na veletrhu naši hostestku nebo přijďte přímo na náš stánek! Obdržíte dárkový voucher a při nákupu každé mince Crystal Coin ušetříte rovných 1500 Kč.


Program

Setkejte se s Emilem Bočkem, jedním z našich posledních nebeských jezdců!

ČTVRTEK 8. 9. 2016, 12:00, pódium před stánkem České pošty v Hale 1

Srdečně Vás zveme na setkání s jedním z našich posledních nebeských jezdců brig. gen. Emilem Bočkem, kterému Česká mincovna splnila jeho sen – letos se po 71 letech opět proletěl ve stíhacím letounu Spitfire. Součástí setkání bude beseda a promítání krátkého filmu, který dokumentuje snový let válečného veterána. Besedy se zúčastní také obchodní ředitel České mincovny Aleš Brix, který pohovoří o chystaných sadách pamětních mincí s motivy nejslavnějších válečných letounů.


Olympijský vítěz Lukáš Krpálek představí svou pamětní minci!

PÁTEK 9. 9. 2016, 10:30, stánek České mincovny č. 320

Judista Lukáš Krpálek, který letos z Ria jako jediný přivezl zlatou medaili, dorazí na stánek České mincovny, aby představil výtvarný návrh své pamětní mince z dílny ak. soch. Jiřího Dostála, a nebude chybět ani autogramiáda! Zlaté a stříbrné Smart mince navazují na předchozí emise se zlatými olympioniky ze Soči 2014 a Londýna 2012.


Zorientujte se na trhu pamětních mincí!

PÁTEK 9. 9. 2016, 16:00, konference TRADING EXPO

Láká Vás numismatika, ale nedokážete se zorientovat v pestré nabídce našeho trhu? Konzultant České mincovny Mgr. Karel Havránek Vás zasvětí do tajů sběratelství a investování do pamětních mincí.

Těšíme se na Vás!

Česká mincovna
Loading...