Crystal Coin sklízí obdiv na asijských trzích

26.03.2024

Jako významného exportéra nás navštívil cestou na jednání vlády 13. března v Jablonci nad Nisou náměstek ministra zahraničních věcí Jan Marian. Ekonomická diplomacie podporuje české podnikatele na zahraničních trzích a zastřešuje vnější ekonomické vztahy ČR.

O návštěvě na své stránce Linkedin uvedli: „Firma propojuje technologickou excelenci s designem a pokračuje v tradici českého mincovnictví. Pro rozvoj a růst vytváří i nové vlastní produkty, jako jsou například stříbrné mince s broušenými kameny Crystal Coin, které vznikají ve spolupráci s další jabloneckou společností PRECIOSA. Důraz na vyšší přidanou hodnotu a vlastní značku je vidět ve firmě na každém kroku. Ministerstvo zahraničních věcí České republiky podpoří společnost cílenou kulturní prezentací na především vzdálenějších trzích Asie a zapojí i Česká centra – Czech Centres. Děkujeme panu řediteli Bachtíkovi a kolegům z marketingu a exportu za výbornou diskusi.“

Z diskuse mimo jiné vyplynulo, kterým produktem jsme oslovili zákazníky v Číně. Jsou jimi naše stříbrné mince Crystal Coin, tedy unikátní spojení špičkového řemesla a designu mincovnictví se zručností mistrů sklářů v regionu.

Lenka Klimentová

Česká mincovna
Loading...