Medaile pro Mariku Gombitovou

20.08.2023

Sešli se vynikající zpěváci a zpěvačky, herci a herečky na již legendární terase hotelu Poľana, kde se každoročně uděluje Brusnianska brusnica těm nejlepším ve slovenském a českém světě muzikálů. Společnost fanoušků muzikálů byla prostě nadšená. Hráli a zpívali Felix Slováček, Peter Ondria, Míša Nosková, Tereza Králíková, Peter Paleček, ale také Sisa Sklovská, Richard Rikon a Leona Machálková a další talentovaní umělci a umělkyně.

Je až neuvěřitelné, kolik hvězd dokázal tento festival shromáždit na jednom místě, aby vytvořil báječnou atmosféru. Vyvrcholením se stal koncert Daniela Hůlky, který letos obdržel i hlavní cenu a jehož jméno bylo umístěno na Terase slávy.

Obrovským a o to příjemnějším překvapením byl příchod úžasné Mariky Gombitové. Do poslední chvíle se podařilo utajit, že dorazí na festival a získá ocenění. Česká mincovna pro ni vyrobila unikátní portrétní medaili inspirovanou muzikálem Neberte nám princeznu. Dojetí, které ovládlo festival i samotnou Mariku, nelze popsat. Jsme hrdí, že Česká mincovna byla u toho. Kromě Mariky dostali svou vlastní medaili od České mincovny i všichni ostatní laureáti, kterým byla letos udělena Brusnianska brusnica.

Váš slovenský tým České mincovny

Česká mincovna
Loading...