Soutěž pro zamilované s cenami z České mincovny

20.02.2015

Jablonecký deník vyhlásil v lednu soutěž pro zamilované. Poslali fotografie a dva týdny pro ně lidé hlasovali na webu. Tři první páry si v pátek 13. přišly pro ceny.

Svátek svatého Valentýna je sice více méně importovaný do Čech před nedávnem, ale především u mladší generace získává na oblibě. O to více nás v redakci Jabloneckého deníku potěšilo, že v naší soutěži jsme mezi dvanácti páry měli zastoupené jak studenty, tak partnery či čerstvé novomanžele, ale i manžele, kteří vychovali už pár dětí. A tak pestré byly dokonce i stupně vítězů.

„Jsme rádi, pokud si lidé s námi mohou i hrát. Ať jsou to soutěže o vstupenky či o jiné zajímavé ceny,“ míní Jana Matěásková, inzertní poradkyně Jabloneckého deníku. Díky našim partnerům si první tři ocenění odnášeli stříbrný medailon na řetízku od České Mincovny, jak jinak než s tématikou sv. Valentýna. Jana Harasimovičová z květinářství Gracia pro vítězku připravila jarní optimistickou kytici a poukázku. Vítězové se také mohou těšit na slavnostní večeři. „Uděláme vše pro to, aby večer strávený u nás byl pro ně příjemný a nezapomenutelný,“ lehce odtajnil Michal Bernat z restaurace Brusírna v Pěnčíně.

Manžele Michalíkovi do soutěže přihlásila jejich dcera Barbora. Mimo to mají ještě Matěje a Aničku. Potkali se v rekreačním zařízení ŽBS ve Hvožďanech. On přijel na dovolenou a ona pracovala v kuchyni na brigádě. Láska na první pohled. „Bylo to z minuty na minutu,“ shodli se manželé, kteří jsou spolu už dvacet tři let. Že jsou v soutěži se dozvěděli, až když byli v galerii, dcera je překvapila.

Soutěž na sv. Valentýna
Výherci soutěže v prodejně České mincovny v Jablonci nad Nisou

Zdroj: http://jablonecky.denik.cz/

Česká mincovna
Loading...