Soutěž ShopRoku 2023

17.04.2024

Již 15. ročník prestižní soutěže ShopRoku ocenil ty nejzářivější hvězdy e-shopového nebe. Je nám ctí, že zákazníci a odborní porotci zařadili mezi nejkvalitnější a nejoblíbenější weby českého a slovenského internetu náš e-shop www.ceskamincovna.cz. Děkujeme za podporu!

Stejně jako loni jsme zabodovali v kategorii dárků. Lidé si u nás s oblibou pořizují například pamětní medaile s takzvanou personifikací, na které dle vašeho přání vyryjeme text nebo dokonce fotografii.

Averzní strana každé personifikovatelné medaile nese ražený reliéf, přičemž v naší nabídce najdete dárkové motivy určené novorozeným miminkům, novomanželům, absolventům škol, pro štěstí i jen tak pro radost.

Reverzní strana pak předkládá prázdný prostor pro rytinu. Personifikace každé medaile má svá pravidla a technická omezení, ale jinak se vaší fantazii nekladou meze. Ve zlatě nebo stříbře může zazářit jméno, letopočet, osobní věnování, citát, …

Personifikace vám umožní vytvořit dárek šitý na míru, který vám pomůže vyjádřit vaše pocity – jediný originál na celém světě, který zaručeně překvapí.

Česká mincovna
Loading...