Investiční stříbrná cihla 100 g - Pamp Fortuna

Cena (včetně DPH)
2 571 Kč
Stav skladu
Do 14 dnů
Číslo
81153-710


Orientační výkupní cena 1 726 Kč

Švýcarská společnost PAMP je předním zpracovatelem drahých kovů a lídrem na trzích USA, Blízkého východu a Indie. Značka v současnosti ovládá více než jednu polovinu celosvětového trhu se zlatými cihličkami s hmotností pod 50 gramů a daří se jí také na trhu se stříbrem.

Tato investiční cihla s hmotností čítající 100 g ryzího stříbra byla vyrobena ražením. Ve srovnání s odlévanými slitky nabízejí ražené cihly větší úroveň zabezpečení proti padělání i vyšší estetickou hodnotu. Raženému reliéfu vévodí vyobrazení Fortuny – římské bohyně štěstí a hojnosti. Cihla díky tomu poslouží nejen jako investice, ale také jako krásný dárek.

Společnost PAMP S.A. (Produits Artistiques Metaux Precieux), která byla založena v roce 1977, je držitelem certifikátu good delivery londýnské burzy drahých kovů LBMA. To dokládá maximální možnou kvalitu jejích produktů a zaručuje jejich volnou směnitelnost kdekoli na světě. Rada The Responsible Jewellery Council udělila společnosti osvědčení, které dokazuje její etické jednání, dodržování lidských práv a sociálních i ekologických norem.

Materiál
Stříbro
Váha
100 g
Ryzost
999 / 1000
Provedení
OSTATNÍ
Hrana
Hladká
Číslo
81153-710
Emisní náklad
Nelimitováno
Číslovaná emise
Ano
Certifikát
Ano