Investiční zlatá cihla 1 g Kinebar - Münze Österreich

Investiční zlatá cihla 1 g Kinebar - Münze Österreich

Stav skladu
Skladem
Cena
2 972 Kč
osvobozeno od DPH

Produkt je možné zakoupit také přímo v prodejnách České mincovny

Produkt je možné zakoupit na splátky prostřednictvím společnosti HomeCredit a.s.
Na produkt nelze uplatnit slevový poukaz.
Orientační výkupní cena produktu je 2 229 Kč. Výkup probíhá dle pravidel výkupu.

Popis produktu

Společnost Münze Österreich je jedinou oficiální mincovnou v Rakousku. Její historie sahá celých 800 let do minulosti a za tu dobu se zde razily například groše, dukáty, guldeny, krejcary či eura. Vedle rozličných mincí najdete v nabídce rakouské mincovny také zlaté investiční slitky – například tento Kinebar, jehož hmotnost činí 1 gram.

Speciální druh zlaté cihličky s názvem
Kinebar je na zadní straně opatřen patentovaným bezpečnostním prvkem – takzvaným Kinegramem. Tento hologram, který mění barvu v závislosti na úhlu pohledu, vyobrazuje lipicána – ušlechtilého koně úzce spojeného se Španělskou jezdeckou školou ve Vídni. Přední strana cihličky pak předkládá následující ražené atributy – logo Münze Österreich, údaj o hmotnosti a ryzosti použitého zlata, pečeť kvality společnosti Argor-Heraeus a unikátní výrobní číslo. Cihlička je společně s certifikátem pravosti zatavena v ochranné fólii, která nesmí být porušena.

Slitky rakouské mincovny vyrábí švýcarská rafinerie
Argor-Heraeus a jejich kvalita odpovídá nejvyšším mezinárodním standardům. Díky tomu jsou Kinebary vysoce likvidní a obchodovatelné po celém světě. Atraktivní Kinegram z nich činí také originální dárek.

Specifikace

Číslo
81177-630
Číslovaná emise
Ano
Certifikát
Ano
Materiál
Zlato
Ryzost
999,9 / 1000
Váha
1 g
Česká mincovna
Loading...