Investiční zlatá cihla 31,1 g - Pamp Fortuna

Cena (osvobozeno od DPH)
38 267 Kč
Stav skladu
Do 14 dnů
Číslo
81147-610


Orientační výkupní cena 34 440 Kč

Švýcarská společnost PAMP je předním zpracovatelem drahých kovů a lídrem na trzích USA, Blízkého východu a Indie. Značka v současnosti ovládá více než jednu polovinu celosvětového trhu se zlatými cihličkami s hmotností pod 50 gramů.

Tato investiční cihlička s hmotností čítající jednu trojskou unci – čili 31,1 g – ryzího zlata byla vyrobena ražením. Ve srovnání s odlévanými slitky nabízejí ražené cihličky větší úroveň zabezpečení proti padělání i vyšší estetickou hodnotu. Raženému reliéfu vévodí vyobrazení Fortuny – římské bohyně štěstí a hojnosti. Cihlička díky tomu poslouží nejen jako investice, ale také jako krásný dárek.

Společnost PAMP S.A. (Produits Artistiques Metaux Precieux), která byla založena v roce 1977, je držitelem certifikátu good delivery londýnské burzy drahých kovů LBMA. To dokládá maximální možnou kvalitu jejích produktů a zaručuje jejich volnou směnitelnost kdekoli na světě. Rada The Responsible Jewellery Council udělila společnosti osvědčení, které dokazuje její etické jednání, dodržování lidských práv a sociálních i ekologických norem.

Materiál
Zlato
Váha
31,1 g
Ryzost
999.9 / 1000
Provedení
OSTATNÍ
Hrana
Hladká
Číslo
81147-610
Emisní náklad
Nelimitováno
Číslovaná emise
Ano
Certifikát
Ano