Investiční zlatá cihla CombiBar 20 x1 g - Valcambi

Investiční zlatá cihla CombiBar 20 x1 g - Valcambi

Stav skladu
Nyní nedostupné
Cena
32 689 Kč
osvobozeno od DPH

Produkt je možné zakoupit také přímo v prodejnách České mincovny

Orientační výkupní cena produktu je 26 151 Kč. Výkup probíhá dle pravidel výkupu.

Popis produktu

Renomovaná švýcarská společnost Valcambi je největší zlatou rafinerií na světě. Prochází jí na čtyřicet procent světového zlata, přičemž ročně se ho zde zpracuje více než tisíc tun. „Žlutý kov“ rafinerii opouští zejména v podobě vysoce kvalitních slitků – například této zlaté cihličky CombiBar, jejíž celková hmotnost činí 20 gramů. Podoba speciálního investičního produktu by se dala přirovnat k tabulce čokolády, která je rozdělena na 20 dílků o stejné hmotnosti.

Rafinerie Valcambi se zabývá zpracováním drahých kovů déle než šest desítek let a její historie je úzce spjata s globální investiční bankou Credit Suisse. Z tohoto důvodu jsou její zlaté slitky opatřeny kombinovanou značkou
Valcambi Suisse. Přímo na cihličce jsou uvedeny následující atributy – logo a název výrobce, údaj o hmotnosti a ryzosti použitého zlata, pečeť kvality a unikátní výrobní číslo. Cihlička je společně s certifikátem pravosti zatavena v ochranné fólii, která nesmí být porušena (v případě zájmu o zpětný výkup přijímáme pouze kompletní produkt, nikoli jednotlivé dílky).

Kvalita zlatého slitku odpovídá nejvyšším mezinárodním standardům – díky tomu je vysoce likvidní a 
obchodovatelný po celém světě.

Specifikace

Číslo
81123-630
Číslovaná emise
Ano
Certifikát
Ano
Materiál
Zlato
Ryzost
999.9 / 1000
Váha
20 g
Česká mincovna
Loading...