Sběratelská etue na tří stříbrné medaile "Semafor"
  Sběratelská etue na tří stříbrné medaile "Semafor"
              Stav skladu
            
            
              Nyní nedostupné
            
          
                Datum emise
              
              
září 2021              
            
                Emisní náklad
              
              
                250 ks
              
            
Cena            
            
              990 Kč
            
          včetně DPH
        
          
          Doručení na adresu
        
        
          nedostupný
        
      Osobní odběr na prodejně
          nedostupný
        
      
          nedostupný
        
      
          nedostupný
        
      
          nedostupný
        
      
          nedostupný
        
      
      Na produkt nelze uplatnit slevový poukaz.
      
    
  Popis produktu
V roce 2021 slaví Jiří Suchý neuvěřitelné 90. narozeniny. Při této příležitosti je nejen jemu, ale také jeho dvěma nejslavnějším divadelním partnerům věnována třídílná minisérie stříbrných medailí:
- Jiří Suchý a Jiří Šlitr – Nerozlučné tvůrčí duo S+Š vstoupilo do dějin založením legendárního divadla Semafor. Na jejich originální vystoupení, která kombinovala hudební komedii, poezii, jazz, film, výtvarné umění, tanec a loutky, se stály nekonečné fronty. Zlatou éru Semaforu bohužel ukončila předčasná smrt Jiřího Šlitra.
 - Jiří Suchý a Jitka Molavcová – Když se u jedné ze semaforských „girls“, která v divadle působila jako šansoniérka, začala projevovat neobvyklá kombinace jemného osobního půvabu a nevšedního komického talentu, Jiří Suchý věděl, že našel novou spřízněnou duši. Jejich umělecké i osobní souznění trvá již padesát let.
 - Jiří Suchý – Jen málokdo si uvědomuje, jak dalece Jiří Suchý ovlivnil českou kulturu. V průběhu svého bohatého a nezřídka hektického života se stal hercem, zpěvákem, spisovatelem, básníkem, režisérem, libretistou, skladatelem, textařem, grafikem, scénografem, kostýmním výtvarníkem, principálem divadla – a to ani zdaleka není vše.
 
Svou sbírku stříbrných semaforských medailí si můžete uložit do této luxusní dřevěné krabičky, jejíž víčko zdobí vyryté logo divadla Semafor.
Poznámka: Součástí sběratelské etue není certifikát pravosti – ten je dodáván ke každé medaili zvlášť.
Specifikace
Číslo
E-137V3-4438-04-SE
Číslovaná emise
Ne
Certifikát
Není
Materiál
Ostatní
Balení
Dřevěná etue světlé dřevo
        čeština
      
        slovenčina
      
        english