Stříbrná investiční mince 1 Oz 2 NZD Batman - polibek 2020 stand

Stříbrná investiční mince 1 Oz 2 NZD Batman - polibek 2020 stand

Stav skladu
Skladem
Cena
2 450 Kč
včetně DPH
Produkt je možné zakoupit na splátky prostřednictvím společnosti HomeCredit a.s.
Na produkt nelze uplatnit slevový poukaz.

Popis produktu

Stříbrná mince s motivem Batmana a Catwoman jistě nenechá chladným žádného komiksového fanouška.

Temný rytíř, maskovaný křižák, nejlepší detektiv na světě, Batman. Kdo by neznal alter ego miliardáře Bruce Waynea, který poté, co mu v dětství zavraždili rodiče, přísahal, že bude chránit město Gotham před zlem. V přestrojení za netopýřího muže neúnavně bojuje s nekonečným zástupem šílených padouchů – Jokerem, Penguinem, Riddlerem, Banem, … Na rozdíl od většiny superhrdinů nemá k dispozici nadpřirozené schopnosti. V boji se zločinem mu místo toho slouží dokonalá fyzička a pronikavý intelekt, ale také špičkové technologie. Spolehnout se může i na své věrné přátele – Robina, Supermana, Flashe, Wonder Woman, … Zvláštní roli pak v Batmanově životě hraje nepolapitelná zlodějka Catwoman. Tato antihrdinka je někdy jeho sokyní, jindy spolubojovnicí a často i něčím víc…

Reverzní strana neobvyklé obdélníkové mince předkládá vášnivý polibek Batmana a Catwoman. Komiksoví znalci jistě poznají, že jde o moment z příběhu „Ticho“, který vyšel i v českém překladu. Kolorovanou scénu doprovází reliéfní pozadí nočního Gothamu. Averzní strana mince pak nese atributy jejího emitenta, kterým je tichomořský ostrov Niue: jméno a portrét královny Alžběty II., letopočet vydání mince 2020 a nominální hodnotu 2 DOLLARS (NZD). Oficiálně licencovaná mince je dílem Novozélandské mincovny.

Nedílnou součástí mince je elegantní balení – díky speciálnímu rámečku si ji můžete vystavit na čestné místo ve vaší sbírce.

Specifikace

Číslo
84293-758
Číslovaná emise
Ne
Certifikát
Ano
Materiál
Stříbro
Kolorovaná
Ano
Ryzost
999 / 1000
Váha
31,1 g
Rozměr
53 x 36 mm
Balení
kartonová etue
Balení kapsle
Ano
Česká mincovna
Loading...