Investiční zlatá cihla 10 g Kinebar - Münze Österreich

Investiční zlatá cihla 10 g Kinebar - Münze Österreich

Stav skladu
Skladem
Cena
20 093 Kč
osvobozeno od DPH

Produkt je možné zakoupit také přímo v prodejnách České mincovny

Produkt je možné zakoupit na splátky prostřednictvím společnosti HomeCredit a.s.
Na produkt nelze uplatnit slevový poukaz.
Orientační výkupní cena produktu je 15 070 Kč. Výkup probíhá dle pravidel výkupu.

Popis produktu

.Společnost Münze Österreich je jedinou oficiální mincovnou v Rakousku. Její historie sahá celých 800 let do minulosti a za tu dobu se zde razily například groše, dukáty, guldeny, krejcary či eura. Vedle rozličných mincí najdete v nabídce rakouské mincovny také zlaté investiční slitky – například tento Kinebar, jehož hmotnost činí 10 gramů.

Speciální druh zlaté cihličky s názvem
Kinebar je na zadní straně opatřen patentovaným bezpečnostním prvkem – takzvaným Kinegramem. Tento hologram, který mění barvu v závislosti na úhlu pohledu, vyobrazuje lipicána – ušlechtilého koně úzce spojeného se Španělskou jezdeckou školou ve Vídni. Přední strana cihličky pak předkládá následující ražené atributy – logo Münze Österreich, údaj o hmotnosti a ryzosti použitého zlata, pečeť kvality společnosti Argor-Heraeus a unikátní výrobní číslo. Cihlička je společně s certifikátem pravosti zatavena v ochranné fólii, která nesmí být porušena.

Slitky rakouské mincovny vyrábí švýcarská rafinerie
Argor-Heraeus a jejich kvalita odpovídá nejvyšším mezinárodním standardům. Díky tomu jsou Kinebary vysoce likvidní a obchodovatelné po celém světě. Atraktivní Kinegram z nich činí také originální dárek.

Specifikace

Číslo
81179-630
Číslovaná emise
Ano
Certifikát
Ano
Materiál
Zlato
Ryzost
999,9 / 1000
Váha
10 g
Česká mincovna
Loading...